Áfka bistro - kafe a dobroty do ruky, najdete ve Vysokém Mýtě kousek od náměstí.
+420 703 120 788
info@afka-food.cz
Litomyšlská 419, Vysoké Mýto
Search
 

Blog

Áfka Bistro – koncept a přípravy

Všichni místní ví, že v místě našich nových prostor byla dříve masna. Taková ta typická, červenobílá! Prostor se nám velice líbil, ale nedařilo se nám představit si původní typicky řeznickou atmosféru spolu s našimi produkty a tak jsme se pokusili potlačit původní červenou kachličku, ale zároveň jsme chtěli zachovat kachličkovou texturu na zdech v bílé a (Milan promine) tmavě zelené barvě.

Snažili jsme se zůstat u designu, který bude co nejméně zatěžovat jak nás finančně, tak i planetu a proto jsme vařili z produktů, které se na jiných projektech třeba nevyužilo. (zařídila ségra a její muž) Máme štěstí, že co se týče legislativních záležitostí, byly úřady velmi vstřícné a vše se nám podařilo vyřídit nad očekávání rychle.

Celý koncept našeho bistra je tak trochu ,,na stojáka,, nedisponujeme pohodlným sezením, protože nám to bohužel prostory technicky neumožňují, ale ani to nám nevadí a my se těšíme, že Vám dobroty do ruky udělají radost:-)

V sobotu 12. března otevíráme a následující týdny budeme ladit všechny detaily. Budeme rádi za feedback, jak se u nás v bistru cítíte.

Karolína

Leave a Comment